K-S Turvamiehet Oy

Y-tunnus: 1076059-9

Käyntiosoite

Erämiehenkatu 14, 40630 Jyväskylä

LK_valkoinen_rgb[1]

Laskutusosoite

Otamme vastaan sähköisiä laskuja, mikäli et pysty lähettämään sähköisiä laskuja otathan yhteyttä meihin.

Verkkolaskuosoite: 003710760599

Operaattoritunnus: 003721291126

Välittäjä: Maventa

Henkilöstö
kst vartiointi ilpo kvick

Ilpo Kvick
Toimitusjohtaja

ilpo.kvick@kst.fi
0505422644

kst vartiointi teemu hirvonen

Teemu Hirvonen
Markkinointi, sopimukset

teemu.hirvonen@kst.fi
050 373 8808

kst vartiointi matti turunen

Matti Turunen
Vastaava hoitaja
Laskutus, Palkat

matti.turunen@kst.fi
040 537 4641

kst vartiointi petri maaranen

Petri Maaranen
Markkinointi, sopimukset

petri.maaranen@kst.fi
044 724 1269

Tommi Heinonen
Aluejohtaja
Uusimaa ja Pirkanmaa

tommi.heinonen@kst.fi
+358 44 724 1260

Ville Honkala
Aluejohtaja
Varsinais Suomi

ville.honkala@kst.fi
+358 50 576 4889

Toni Huisman
Koulutukset

toni.huisman@kst.fi
+358 45 771 05343

Dan Keskitalo
Asiakkuuspäällikkö
Varsinais Suomi

dan.keskitalo@kst.fi
+358 40 570 3569